Buradasınız :  Anasayfa  »  SSS
 • X Yayıncılıktan Nasıl Sipariş Verebilirim?

  Alışveriş yapabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olabilmeniz için “üye kayıt” linkine tıklamanız ve formu doldurmanız yeterlidir. Kredi Kartı ödeme seçeneği ile sepetinize eklediğiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz tamamladıktan sonra alışveriş sepetinizde kasaya git seçeneğini tıklayıp siparişe devam et seçeneği ile alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Alışveriş esnasında karşılaşacağımız her türlü soru ve sorun için ulaşabileceğimiz adres veya telefon numarası var mı?

  Her türlü soru ve sorun için info@xyayincilik.com mail adresini veya 0 312 645 19 10 numaralı Bilgi/Destek hattımızı arayabilirsiniz.

 • Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

  Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

 • Ürünlerim kaç gün içerisinde bana ulaşır?

  Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Mersin, Kayseri ve Bursa içinden verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde, diğer iller içinde verilen siparişler ise 5 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde teslim edilir.

 • Siparişlerin kargoya verilip verilmediği nasıl öğrenebilirim, takibini nasıl yapabilirim?

  Siparişlerinizin takibini 0 312 645 19 10 numaralı Bilgi/Destek hattımızdan yapabilirsiniz.

 • Sitenizden almış olduğum ürününü hatalı çıkması halinde nasıl bir süreç izlenmektedir?

  İadeler, ürün teslim tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde yapılmalıdır.  İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.  Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. (Lisans kaydı yapılmış ürünler iade alınmaz)  İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

 • Sipariş teslimatları hangi kargo firmaları ile yapılmaktadır?

  Ödemesi alınmış bir siparişin teslimatı Türkiye içindeyse Aras Kargo ile yapılır.

 • Sitenizden Kredi Kartı ile alışveriş yapmak ne kadar güvenli?

  X Yayıncılık web sitemizden kredi kartınızla yaptığınız alışverişleriniz son derece güvenli bir sistem üzerinden gerçekleşmektedir. Alışverişlerinizde güvenliği sağlama temeline dayanan bilginin bütünlüğü ve gizliliği için, internet üzerinde iki taraf arasında oluşan trafiğin şifrelenerek, gizliliğinin ve bütünlüğünün korunmasını sağlayan SSL Protokolü kullanılmaktadır. SSL Protokolü bütün yaygın web sunucuları ve tarayıcıları tarafından desteklenen bir protokoldür.

  http://www.pegem.net/Resim/Gri.gif